2019 Yılında Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar (Başvuru Şartları)

 
2019 Yılında Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar (Başvuru Şartları)
 

Kişilerin toplu nakit ihtiyaçlarını özel günlerde de karşılamalarını sağlamak için bankalar kredi imkanları sunmaktadır. Evlilik, tatil, balayı ya da bayram gibi özel ve uzun tatil dönemlerini daha verimli geçirmek isteyen kişiler için bankalar avantajlı kredi imkânı sunarlar. Yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle bankaların sunduğu avantajlı kredilerden biri de bayram kredisi olmaktadır. Bayram kredisi veren bankalar 2018 yılında da uygun faiz oranları ve vade seçeneklerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

   

Bayram kredisi veren bankalar 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da bayram kredisi türleri içinde en avantajlı faiz oranına sahip QNB Finansbank öne çıkmaktadır. QNB Finansbank’ın sunduğu bayram kredisi faiz oranları ise % 1.48’den başlamaktadır. Avantajlı faiz oranlarına sahip diğer bankalar; ING Bank, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, CEPTETEB, Halkbank ve de Akbank olmaktadır.

Bayram Kredisi Başvuru Şartları Hakkında

Bankaların her bayram tüketiciler için sunduğu bayram kredisi ürünleri, ihtiyaç kredisi kapsamında sunulmaktadır. Bayram kredileri, ihtiyaç kredilerinin dönemlik kampanyalarından biridir. Tercih edilen bankaya bayram kredisi 2018 yılı için başvuruda bulunurken;

  • Başvuru sahibinin 18 yaşını doldurmuş olması,
  • Başvuru sahibinin belgelenebilir bir gelirinin olması,
  • Sigortalı bir çalışan olması,
  • Kredili ürün sicilinin temiz olması,
  • Kredi notunun yüksek olması, gerekmektedir.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, uygun faiz oranlarında tercih edilen bankaya başvuruda bulunabilirler. Bankaların şubeleri aracılığıyla yapılacak başvuruda bankaların talep edeceği belgeler ise;

  • Başvuru sahibinin T.C kimlik fotokopisi,
  • Kişinin gelirini ispatlayan belge,
  • Son üç aylık ikame edilen yere ait faturalar, şeklindedir. Bu belgelerle birlikte başvuru yapıldıktan sonra ve yukarıdaki şartların sağlanması dahilinde mümkün olan en kısa süre içinde kredi onaydan geçerek, kişilerin kredili ürününü kullanması sağlanmaktadır.

Halkbank’tan Esnaflar İçin Bayram Kredisi

Halkbank bayram kredisi 2018 yılı için özel bir kampanya düzenleyerek esnaf ve kobilerin bu üründen yararlanmasını sağlamaktadır. Web’ten Bayram Kredisi olarak yayınlanan bu kampanyadan yararlanmak için kobi girişimcilerinin ya da esnafların başvurularını internet üzerinden yapmaları gerekmektedir. Bankanın resmi internet adresine girildikten sonra öncelikle sitede üyelik işlemi yapılması gerekmektedir. Bankanın resmi internet sayfasının sağ üst köşesinde yer alan üye işlemleri kısmında üyelik işlemleri yapılabilmektedir. Bankanın sitesine önceden üye olanlar ve de yeni üyelik işlemi yaptıran kişiler, sayfada yer alan hemen başvur kısmındaki web kredi istiyorum seçeneği üzerinden başvuru işlemlerini başlatabilirler.  Kampanya kapsamında başvuru sahipleri en çok 100 bin TL kredi kullanabilmektedirler. Yine kampanya kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Kobiler ve esnaflar için uygulanan bu kampanyanın aylık faiz oranı ise % 1.29 olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Döviz Alım Satımında En İyi Bankayı Seçerek Avantaj Sağlayabilirsiniz (Makas Aralığı Az Olan Banka)

Anında Bayram Kredisi QNB Finansbank’tan

Anında bayram kredisi çekerek toplu nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişileri, QNB Finansbank’ı da tercih edebilirler. Ramazan kredisi 2018 yılı için kampanyalar düzenleyen bankaya başvuru yapmak için internet bankacılığı ya da SMS yöntemi kullanılabilir. Eğer başvuru sahibi banka müşterisiyse, internet bankacılığı şifresi kullanılarak mobil uygulama ya da bankanın internet adresi üzerinden bayram kredisi başvurusu yapılabilir. Bu şekilde yapılan başvuru sonuçları olumlu olduğunda, talep edilen tutar da kişinin bankada bulunan hesabına anında yatırılmaktadır. Şayet başvuru SMS yöntemiyle yapılmak istenirse; başvuru yapacak kişi mesaj hanesine T.C kimlik numarasını yazıp 5030 numarasına göndermesi gerekmektedir. Bu başvuru yöntemi ise ön başvuru olarak değerlendirilmektedir. Ön başvurusu olumlu olan kişilerin kendilerine en yakın QNB Finansbank şubesine giderek, başvuru işlemlerini tamamlaması yeterli olmaktadır. Ardından mümkün olan en kısa süre içinde kredi kullanımını gerçekleştirebilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.