15 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (Kefil Şartı Aramayan Bankalar)

 
15 Bin TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (Kefil Şartı Aramayan Bankalar)
 

15 bin TL kefilsiz kredi, ihtiyaç kredisi içinde olan ve bankalar tarafından verilen bir kredi türüdür. 15 bin TL belgesiz kredi, online ya da farklı yöntemler ile başvurularak alınabilir. Bu noktada 15 bin TL kefil istemeden kredi veren banka örnekleri, değişik koşullar ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadırlar. Böylelikle 15 bin TL ihtiyaç kredisi, kuralların yerine getirilmesi neticesinde alınabilmektedir.

   

İş Bankası

İş Bankası kefilsiz kredi seçeneği, talep edilen miktara göre değişen faiz oranları ile bilinmektedir. Buna göre kredi için 15 bin TL tutarında bir başvuru yapacak olan kişiler, bir ödeme plana çıkarabilirler. İş Bankası 15 bin TL kredi için en az 3 aylık bir vade süresi vardır. Dilerseniz bu vade süresini arttırabilirsiniz. Böylelikle 48 aya kadar vade yapılabilmektedir. İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları bu şekilde yüzde 1,51 şeklinde belirlenmiştir. 25 bin TL tutarında bir kredi çekecek olan kişi, aylık olarak 784,18 TL ödemek zorundadır. İş Bankası kredi için istenen evraklar ise şöyledir;

 • Üzerinde T.C. kimlik numarasının olduğu bir nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi. Bu belgenin olmaması halinde ise pasaport fotokopisi. Ayrıca ehliyetin fotokopisi de banka tarafından kabul edilmektedir.
 • Bankanın vereceği form, kredi için gereklidir. Bu formun dikkatli olarak ve yanlış anlaşılmalara mahal vermeyecek şekilde doldurulması şarttır.
 • Bir başka belge ise çalışan ya da emekli olan kişilerin gelir durumlarını gösteren evraktır. Bu noktada bordro, emekli kartı ya da kişi şirket sahibi ise vergi levhasının fotokopi ve aslını beyan etmek zorunadır.

İş Bankası kredi başvurusu noktasında bir İş Bankası şubesine gidilebilmektedir. Bu yöntem çok sık tercih edilir. İsterseniz bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 724 0 724 aranabilmektedir. Bankaya ait mobil uygulamayı indiren kişiler, bankanın vermiş olduğu internet şifreciliği ile online olabilir ve bu şekilde başvurusunu yapabilir.

HSBC

HSBC kefilsiz kredi, çok fazla belge istemeyen kredi türleri arasında yer almaktadır. bu noktada HSBC 15 bin TL kredi alma başvurusunu yapanlar, aylık olarak belirlenmiş yüzde 1.70 faiz oranı üzerinden hareket etmek zorundadırlar. Tüm geri ödeme tutarları ve plan, belirlenmiş olan bu faiz oranına göre yapılmaktadır. Bu noktada 493 TL tutarında bir geri ödeme söz konusudur. Toplamda ise 23.664 TL ödenmelidir. HSBC ihtiyaç kredisi faiz oranları, vade süresi değişse de sabit kalmaktadır.

HSBC kredi başvurusu yapmak çok zor değildir. Bankanın kabul ettiği birtakım yöntemler vardır. Bunların başında internetten hizmet veren resmi web sayfası vardır. Bu sayfaya girdikten sonra internet bankacılığı şifreniz ile başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra cep telefonlarına yüklenen mobil yazılım başka bir önemli opsiyondur. Bu yazılım sayesinde istediğiniz her yerden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Gerçek banka şubesine giderek, hemen girişimlerde bulunmanız mümkün olacaktır.

HSBS Kredi İçin İstenen Evraklar;

 • Başvuru yapacak olan kişilerin, üzerinde TC kimlik numarası bulunan bir doküman ile bunu yapmaları şart. Alternatif olarak ise sürücü belgesi de kullanılabilir. Pasaport, bir başka opsiyon olarak dikkat çekmektedir.
 • Her başvuru sahibinin, SGK’dan almaları gereken bildirge ile kredi işlemlerini başlatması gerekiyor.
 • Başvuru yaparken, ev adresi olarak gösterdiğiniz meskene ait bir faturayı da vermelisiniz. Doğalgaz, cep telefonu, elektrik ya da su faturası kabul edilmektedir.
 • Devlet işinde çalışanlar maaş bordrosu ile bankaya gitmelidir. Bordro son aya ait olması koşulu ile kabul edilmektedir.
 • Firmanın imza sirküleri de talep edilen bir evraktır.
 • Serbest olarak bilinen mesleklerde çalışanlar ise vergi levhası ile başvuru yapmalıdır. Bu şahıslar ayrıca ticari sicil gazetesini de açık bir şekilde bankaya ibraz etmek zorundadırlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ziraat Bankası Devlet Destekli Çiftçi Kredisi Hızlı Başvuru (Kesin Sonuç)

Yapı Kredi

Yapı Kredi 15 bin TL kredi alacak olan kişiler, bankanın farklı iletişim kanallarını kullanabilir ve buna göre işlem yapabilirler. Bu noktada Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,62’dir. Vade süresi 48 ay olarak hesaplandığı zaman aylık olarak ödenecek tutar 483 TL olmaktadır. En düşük vade süresinde ise bu miktar artmaktadır. Geri ödeme yapan ve Yapı Kredi kefilsiz kredi kullanan kişiler, 48 ay sonunda toplam 23.206.62 TL ödemiş olacaklardır.

Yapı Kredi Bankası Kredi İçin İstenen Evraklar;

 • Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin ilk olarak üzerinde T.C. kimlik numarasının olduğu nüfus cüzdanlarını ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Devlet işinde çalışan görevliler, bir maaş bordrosu göstermelidir.
 • Eğer kişi emekliyse, hesap cüzdanının ya da emekli kimlik kartı fotokopisinin verilmesi şarttır.
 • Bankanın istediği belgelerden bir diğeri ise faturadır. Bu fatura mutlaka son 3 aydaki bir belge olmalıdır.
 • Serbest olarak çalışan kişiler, vergi levhaları ile başvuruda bulunmak zorundadır.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu, online olarak ve hızlı bir şekilde internet üzerinden rahatlıkla yapılabilir. Cep telefonu ile kısa mesaj oluşturmak da mümkündür. Hangi kredi türünü kullanmak istediğinizi, TC kimlik numarası ve aylık maaş tutarı ile beraber yazarak, 4411 numaralı hatta yollamalısınız. Ülkenin her yerinde aktif olarak hizmet veren banka şubelerine de gidilebilir. Ayrıca ATM başvuruları bir başka önemli opsiyon olarak dikkat çekmektedir.

Garanti Bankası

Garanti Bankası 15 bin TL kredi almak isteyen kişilere bu meblağı vermektedir. Bu noktada Garanti Bankası kredi başvurusu için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra internet üzerinden başvuru yapabilmek de mümkündür. Garanti Bankası kefilsiz kredi için Garanti cep uygulaması da rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca ATM üzerinden başvuruda bulunmak çok kolaydır. İsterseniz bankanın, 444 0 335 numaralı telefonunu, haftanın her günü ve günün her saati kullanabilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, aylık olarak 1.84 şeklindedir.  Taksit sayısı minimum olarak 3 aydır. Ayrıca isteğe göre taksit sayısını arttırmak mümkündür. Vade, 48 ay da olabilmektedir. 15 bin TL tutarlı bir kredi için aylık olarak ödemek zorunda olacağınız miktar 497.83 TL’dir. Toplam geri ödeme miktarı ise 23.895.53 TL’dir.

15 bin TL limitli Garanti Bankası kredi için istenen evraklar arasında nüfus cüdanı fotokopisi bulunuyor. Bunun yanı sıra hem çalışan hem emekli hem de şirket sahibi olan kişiler kredi için rahatlıkla başvuruda bulunabiliyorlar. Bu noktada çalışanların bordo biraz etmeleri gerekmekte. Emekliler ise kendilerine ait olan emekli kartı ile başvuru yapabilirler. Şirket sahipleri, güncel olan işletme hesap özetinin yanı sıra yine güncel vergi levhası ile kredi alabilirler.

QNB Finansbank

Katar ortaklı QNB Finansbank 15 bin TL kredi konusunda bir yol haritası belirlemiştir. Buna göre QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.33’dür. İhtiyaç kredisi başlığı altında yer alan bu oran üzerinden para çeken kişiler, aylık olarak 449 TL ödemektedir. Ödeme planı ve bu miktar, 48 ay üzerinden hesaplanmıştır. En uzun vade süresi bu şekildedir. QNB Finansbank kefilsiz kredi noktasında vade süresini daha aşağıya çekmek mümkündür. Toplamda geri ödeme tutarı ise 21.585 TL’dir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akbank Telefondan Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (Axess Ek hesap)

QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak çok zor değildir. Bankanın sunmuş olduğu birçok farklı alternatif yöntem mevcuttur. Bunların başında, banka şubelerine gitmek ve başvuru gelmektedir. Bunun yanı sıra 5030 olarak belirlenmiş hatta, ön başvuru noktasında TC kimlik numarası gönderilebilir. Sürekli aktif ve açık olan 0 850 222 0 900 numaralı telefonu da aramak mümkündür. Ayrıca banka web sitesi ve internet şubesi, kredi başvurusu yapmak isteyenler tarafından kullanılabilir.

QNB Finansbank kredi için istenen evraklar arasında; T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı bulunmaktadır. Ayrıca fatura veya ikametgah da ibraz edilmelidir. Hem çalışanlar hem de emekli olanlar, belli belgeleri getirmelidir. Kamu görevlileri bordroları ile hemen başvuru oluşturabilirler. Emekliler, kendilerine ait olan emekli tanıtım kartının yanı sıra maaş cüzdanı ile başvuru yapabilirler. Şirkete sahip olan kişiler ise ticari sicil kaydı ve vergi levhasını ibraz etmelidir. Özel sektör çalışanı müşteriler, bordro ve SGK prim dökümünü getirmek zorundadır. Çiftçiler, bağlı bulundukları odadan belge almalıdır.

Ingbank

Ingbank kefilsiz kredi ile bilinen ve birçok kişinin başvurmuş olduğu kredi çeşidi ile dikkat çekmektedir. Bu krediyi alacak olanların, vade süresini belirleme hakkı vardır. Ingbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, aylık olarak yüzde 1,69 tutarındadır. 48 aylık bir geri ödeme hesaplandığı zaman her ay 492 TL ödemek gerekmektedir. Ingbank 15 bin TL kredi geri ödemesi toplamda ise 23.607,36 TL yapmaktadır.

Ingbank Kredi İçin İstenen Evraklar;

 • Pasaport, nüfus cüzdanı ya da ehliyetin fotokopisi
 • Maaşlı olanlar için bordro
 • Özel sektörde görev yapan kişiler için SGK döküm belgesi
 • Emekli olanlar için kimlik belgesi
 • Banka hesap cüzdanı
 • Serbest meslek sahipleri için vergi levhası, meslek odası belgesi ve işletmeye ait bir hesap özeti
 • Çiftçiler için ise bu durumu kanıtlayan bir çiftçilik belgesi

Bu belgeleri tamamlayan kişiler, Ingbank kredi başvurusu için şube üzerinden rahatlıkla işlem yapabilirler. Ayrıca internetten hızlı başvuru opsiyonu da söz konusudur.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası kefilsiz kredi seçenekleri, çok geniş kitleler tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Banka, değişe miktarlarda vermiş olduğu kredi seçenekleri ile bilinmektedir. Buna göre Ziraat Bankası 15 bin TL kredi için 48 ay vadeli bir ödeme planı oluşturmak mümkündür. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 1.43 şeklindedir. Taksit tutarlarına baktığımı zaman aylık olarak 461.20 TL bir ödeme tutarının olduğunu söylemek gerekiyor. Bankadan kredi almak isteyen kişiler, bu noktada bazı evraklara sahip olmak zorundadır. Buna göre Ziraat Bankası kredi için istenen evraklar içinde başvuru formu yer almalıdır. Banka üzerinden temin edebileceğiniz bu form, eksiksiz bir şekilde doldurulmak zorundadır. Bunun yanı sıra başvuru sahibinin iş durumu ile alakalı olarak belgeler de ibraz edilmelidir. Ayrıca nüfus cüzdanı fotokopisi bir diğer belgedir. Bunun yerine pasaport fotokopisi ya da sürücü belgesinin kopyası da kullanılabilmektedir.

Ziraat Bankası kredi başvurusu, herhangi bir Ziraat şubesi üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Bunun yanı sıra bankanın resmi web sitesi de kredi başvurusu yapacak olan kişiler için uygundur. Bankanın sayfasından indireceğiniz mobil uygulama sayesinde de başvuru işlemleri tamamlanabilmektedir. Herhangi bir Ziraat atm’si de size bu noktada yardımcı olacaktır. Dilerseniz 0 850 220 00 00 numaralı hattı da istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Halkbank

Halkbank 15 bin TL kredi, banka üzerinden yapılacak olan işlemler ile alınabilmektedir. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları; belli kriterlere göre değişmektedir. Bu noktada kamu ve özel sektörde çalışan kişiler için faiz oranı 1,35 olarak belirlenmiştir. Ancak emekli olanlar ve aylıklarını Halkbank üzerinden alan kişiler, yüzde 1,30 faiz oranı üzerinden kredi çekebilme hakkına sahiptirler. Halkbank kredi için istenen evraklar şunlardır;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Son 3 aya ait olan bir fatura veya ikametgah belgesi
 • Özel sektör çalışanları için maaş bordrosunun yanı sıra çalışmış oldukları şirketin imza sirküleri
 • Emekli olan kişiler için emekli aylık döküm belgesi
 • Gayrimenkul sahibi olan için kira kontratı ve tapu belgesi şeklindedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye Ekonomi Bankası Telefon Bankacılığıyla Kredi Başvurusu (TEB kredi Başvurusu)

Halkbank kredi başvurusu online olarak yapılabilir. Bu noktada internet sayfası ya da mobil uygulama tercih edilebilir. 3452’ye kısa mesaj göndermek mümkündür. Bir Halkbank şubesi üzerinden de kredi başvurusu yapılabilmektedir. Yapılacak olan başvuru işlemleri çok kısa bir süre sonra tamamlanacaktır. Bu konuda banka sizi bilgilendirmektedir. Halkbank kefilsiz kredi bu şekilde rahatlıkla alınabilmektedir.

Denizbank

Denizbank 15 bin TL kredi, orta yükseklikte meblağa sahip olan bir kredi türüdür. Buna göre Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,67 olarak belirlenmiştir. Bu oran, sadece ihtiyaç kredisi için geçerlidir. Oran üzerinden işlem yapacak ve kredi çekecek olan kişiler, 48 aylık bir geri ödeme takvimi oluşturabilirler. Bu takvime göre aylık olarak ödenecek tutar 489 TL’dir. Toplam ödeme ise Denizbank kefilsiz kredi için 23.567.64 TL’dir.

Denizbank’ın sunmuş olduğu farklı kredi imkanlarından faydalanmak isteyen kişiler, ilk olarak Denizbank kredi için istenen evraklar bölümüne göz atmalıdır. Bir maaş bordrosu ve nüfus cüzdanı fotokopisi, başvuru için yeterlidir. Denizbank kredi başvurusu ile alakalı olarak kısa mesaj yöntemi tercih edilebilir. Mesaj bölümüne girdikten sonra KREDİM yazmanız gerekmektedir. Daha sonra T.C. kimlik numaranızı yazmalısınız. Ardından da bu mesajı 3280’e göndermeniz şarttır. Size en yakın Denizbank şubesi de başvurunuzu kabul etmektedir. İnternet üzerinden istediğiniz an kredi talebi oluşturabilirsiniz.

Akbank

Akbank kefilsiz kredi almak isteyen kişiler, bu noktada farklı başvuru yöntemleri üzerinden işlerini rahat bir şekilde halledebilirler. Bu noktada Akbank kredi başvurusu, kısa mesaj yolu ile kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Buna göre 4425 numaralı hatta sms gönderilebilir. Kısa mesaja mutlaka TC kimlik numarası, istenen kredi miktarı ve aylık alınan maaş yazılmalıdır. Bankaya ait olan 444 25 25 numaralı telefonu da aramak mümkün oluyor. Bir diğer yöntem ise internet aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Bunun yanı sıra cep telefonuna mobil uygulamayı indiren kişiler, kısa sürede başvuruyu yapabiliyorlar. Banka şubesi aracılığıyla da kredi başvurusu yapmak mümkün. Akbank kredi için istenen evraklar noktasında herkesin mutlaka son 3 ayı kapsayan bir fatura ya da ikamet belgesini ibraz etmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra pasaport ya da kimlik fotokopisi de isteniyor. Ayrıca özel şirkette çalışan kişiler sgk prim dökümü, maaş bordrosunu vermek zorunda.

Devlet çalışanları ise gelir belgesi, kamu çalışma belgesi ile başvuru yapabiliyor. Emekli olan kişiler, kendilerine ait olan emekli kartlarının yanı sıra aylık belgesini de bankaya vermek zorunda. Serbest çalışanlar, son yıla ait vergi levhası üzerinden başvuru yapabilirler. Akbank 15 bin TL kredi, vade farkına belirlenen faiz oranı ile dikkat çekmektedir. Buna göre faiz 1,66’dır. Aylık ödenecek olan para ise 488.23 TL’dir. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları üzerinden işlem yapılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.